Sandviksbukten Sandvikens Kulturhistoriske
Forening
 

    Om foreningen          Sandvikens historie          Aktuelle saker          Foto- og filmsamling          Arkiv          Lenker     



Styrets e-post adresser

 

Styret i SKF:
Geir Abelsen (leder) norskfi@online.no
Kirsten Lien kirsten@isandviken.com
Bente Moldestad bente.moldestad@uib.no
Elvy Fedje hfedje@online.no
Frantz Dueland frantz.dueland@gmail.com
Anders Haaland anders@museumvest.no
Inger M. Presterud presteru@online.no
Kjell Lervik lervikkj@online.no
Knut Rommetveit knut@museumvest.no
Tor Tyse totys@online.no






Utskriftsvennlig versjon


Sandvikens Kulturhistoriske forening